Vaše zdravie a imunita musí byť prvoradá

Zelený jačmeň

Sušenú šťavu zeleného jačmeňa dostávame vylisovaním šťavy z mladých listov, pričom následne nastane jej veľmi šetrné sušenie, aby sa nepoškodili v nej obsiahnuté látky.

Viac o zelenom jačmeni

Chlorella

Jednobunkový organizmus chlorella je ľudstvu známy už niekoľko miliónov rokov. Táto sladkovodná rastlina je zdrojom mnohých živín, ktoré naše telo potrebuje.

Viac o chlorelle

Kolostrum, colostrum

V kolostre nájdete bielkoviny, sacharidy, tuky, minerálne látky, vitamíny, oligosacharidy, rastové faktory, antimikrobiálne látky, imunoglobulíny a mnoho ďalšieho.

Viac o kolostre

Koenzým Q10

Koenzým Q10 je nenahraditeľnou látkou v našom organizme, pričom jej účinok napomáha predovšetkým k „výrobe“ energie, ktorej potrebujete na fungovanie všetkých procesov.

Viac o Koenzýme Q10

Omega 3, Rybí olej

Omega 3 mastné kyseliny patria medzi tie esenciálne mastné kyseliny, ktoré si telo nevie samé vyrobiť a tak ich musí prijímať z externého prostredia, najčastejšie cez rybí olej.

Viac o omega 3

Vitamín C

Vitamín C je v podstate kyselina L-askorbová a ide o vitamín nevyhnutný k životu a k udržaniu telesného zdravia. V ľudskom organizme plní viaceré funkcie, pričom je zároveň citlivý na teplo a veľmi citlivý na oxidáciu.

Viac o vitamíne C