Alore Vera

Čo všetko obsahuje?

Najnovší výsku dokázal 200 rozličných účinných látok, ktoré obsahuje. Sotva je niektorá iná liečivá rastlina vybavená takou veľkou rozmanitosťou aktívnych substancií. Aloe vera obsahuje minerálne látky, vitamíny, aminokyseliny, ktoré majú veľký význam pre povzbudenie a zachovanie zdravia ľudského organizmu.

Aloe vera je zdrojom širokého spektra vitálne dôležitých elementov, akými sú vitamíny (A, B1, B2, B6, B12, C, E), minerály (vápnik, fosfor, draslík, sodík, chlór, ale aj mangán, meď, zinok či chróm), aminokyseliny (aloe vera obsahuje až osem esenciálnych aminokyselín) a dokonca aj enzýmy.

Kde môže Aloe Vera pomôcť?

 • detoxikácia – aktívna pomoc pri očiste organizmu, viaže na seba škodlivé látky
 • pomáha odstrániť problémy s trávením, aktivuje enzýmy na trávenie, podporuje črevnú mikroflóru, hojí steny slizníc
 • harmonizuje metabolické funkcie – látkovú výmenu
 • kladne pôsobí na zníženie hladinu cukru v krv
 • podpora a harmonizácia imunity – stimuluje imunitný systém
 • pôsobí ako silný vnútrobunkový antioxidant
 • pomocník na psycho -neurologické choroby: migrény, bolesti hlavy..
 • proti syndrómu chronickej únavy

Prečo práve aloe vera?

Chcem kúpiť
Dnes už nakúpilo 44 ľudí

 • aktívna pomoc pri očiste organizmu, viaže na seba škodlivé látky
 • podpora a harmonizácia imunity
 • proti syndrómu chronickej únavy

Produkty Biocare

Existuje nekonečné množstvo výrobkov z Aloe Vera, ale určite by sme odporučili vyskúšať produkt Aloe Vera Organic od spoločnosti Bohatstvo-prírody.

Výrobca pri pestovaní Aloe Vera nepoužíva žiadne chemikálie, pesticídy alebo fungicídmi. Organické pestovanie je certifikované ECOGRUPPO ITALIA, všetky procesy dodržiavajú tzv GREEN CONCEPT a spĺňajú certifikát halal. Produkty nie sú testované na zvieratách.

Zloženie Aloe Vera Organic

100% organický gél drink z čerstvých listov Aloe Vera Barbadensis (99,8%), prírodná kyselina citrónová z citrusových plodov (0,15%), prírodné konzervanty: sorban draselný z jarabiny (0,025%), benzoan sodný z černíc a jabĺk (0,025%).

Prípravok je nepasterizovaný, bez alergénov, aróm, bez chemických prísad a stabilizátorov, sladidiel či farbív. Je vhodný pre diabetikov i celiakov. Spĺňa platnú potravinárskou legislatívu SR a EÚ.

Aloe Vera Organic dávkovanie

25 ml (2 polievkové lyžice) 2x denne, cca hodinu pred jedlom, samostatne alebo s vodou či džúsom. Pred použitím pretrepte, po otvorení uložte v chladničke a najneskôr do 30 dní spotrebujte.

Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Pozrieť všetky výrobky z Aloe Vera

Ako sa Vám páčil článok?
Aloe Vera
4.4 (88.57%) 7 votes