Čo je Wobenzym  a načo je dobrý?

Wobenzym je liek obsahujúci enzýmy (látky štiepiace bielkoviny), ktoré majú schopnosť účelne ovplyvňovať imunitu, tlmiť zápaly a opuchy, do istej miery aj rozpúšťať krvné zrazeniny.

1. Pomáha pri zápaloch kĺbov

Enzýmy v lieku Wobenzym obmedzujú prejavy zápalov a urýchľujú ústup opuchov. To vedie k zmierneniu bolesti a zlepšeniu pohyblivosti kĺbov.

2. Urýchľuje hojenie rán

Wobenzym zlepšuje prekrvenie tkanív a priechodnosť lymfatických ciev. Vďaka tomu dochádza k lepšiemu zásobeniu postihnutého miesta živinami a odstraňovaniu nežiaducich látok z rany a ich okolia. To umožňuje naštartovať procesy hojenia aj u dlhodobo sa nehojacich rán.

3. Posilňuje oslabenú imunitu

Obranyschopnosť organizmu býva najviac ohrozená v jesenných a zimných mesiacoch a takisto v starobe, kedy je už imunitný systém do určitej miery opotrebovaný. Wobenzym posilňuje oslabenú imunitu a pomáha brániť častému opakovaniu ochorenia.

4. Pomáha pri liečbe častých gynekologických mykóz

K liečbe gynekologických mykóz sú určené antimykotické prípravky. Mnohým ženám sa však mykózy aj po tejto liečbe neustále vracajú. Podporná liečba Wobenzymom obmedzuje opakovanie tohto ochorenia.

5. Skracuje dobu liečby po úrazoch a operáciách

Wobenzym urýchľuje hojenie a obmedzuje výskyt poúrazových a pooperačných komplikácií napr. s hnisaním rany. Urýchľuje vstrebávanie opuchov, krvných výronov a podliatin a zmierňuje bolesť. Najlepší účinok možno dosiahnuť, ak začnete Wobenzym užívať čo najskôr po úraze alebo operácii, samozrejme po predchádzajúcej konzultácii s lekárom.

Neváhajte a vyskúšajte obľúbený WOBENZYM

Doprajte seba alebo rodičom pocit zdravia a mladosti.

Kúpiť teraz
Dnes už využilo našu zľavu 136 ľudí

 • pomáha pri zápaloch kĺbov
 • posilňuje oslabenú imunitu
 • pomáha pri liečbe častých gynekologických mykóz
 • skracuje dobu liečby po úrazoch a operáciách

Čo obsahuje Wobenzym

V jednej účinnej látke nájdeme:

 • Pancreatinum 100 mg
 • Papainum 60 mg
 • Bromelaina 45 mg
 • Lipasum 10 mg
 • Amylasum 10 mg
 • Trypsínum 24 mg
 • Chymotrypsínum 1 mg
 • Rutosidum trihydricum 50 mg
 • pomocné látky: monohydrát laktosy, kukuričný škrob, stearan horečnatý, kyselina stearová, čistená voda, koloidní bezvodný oxid kremičitý, mastek, sacharóza, uhličitan vápenatý, kopolymer kyseliny methakrylovej a methylmethakrylovej 1:1, dibutylftalát, šelak, oxid titaničitý, kaolin, ponceau 4R, povidon, makrogol 6000, žltý vosk, karnaubský vosk.

Užívanie, dávkovanie Wobenzymu

Dospelí – podľa typu a akútnosti choroby sa liečba zahajuje dávkou 3-krát 5 až 3-krát 10 tabliet denne. V súvislosti s ústupom chorobných prejavov sa dávkovanie postupne znižuje až na udržiavaciu dávku 3-krát 3 tabliet denne.

Deti – deťom sa môže Wobenzym podávať iba po porade s detským lekárom, ktorý zároveň určí dávkovanie. Pokiaľ to nie je určené inak, denná dávka u detí by mala byť vypočítaná podľa telesnej hmotnosti – denne 1 gastrorezistentná tableta na 6 kg hmotnosti.

Podrobný článok o lieku Wobeznym nájdete aj na stránke imunita.online/wobenzym/ – odporúčame prečítať.

Skúsenosti a názory na Wobenzym

Skúsenosti s Wobenzym od reálnych ľudí, ktorí tento liek použili si môžete pozrieť na stránke Heureka. Momentálne má tento produkt 740 hodnotení s priemerom spokojnosti 90%.

wobenzym-skusenosti

Ako sa Vám páčila recenzia?
Wobenzym – to pravé na posilnenie imunity a podporu zdravia
3.8 (76%) 25 votes
Ďalšie recenzie