Zelený jačmen - tabletky alebo prášok

O zelenom jačmeni ste toho už prečítali asi viac než dosť. Ak nie môžete si v tomto článku. Produkt zo zeleného jačmeňa je iba zo šťavy a nie zo samotnej rastliny. Takže na 1 gram koncentrátu pripadá väčší obsah živín, čo je pre užívateľa veľká výhoda. Základnou formou sušenej šťavy je prášok, ale pre komfortnejšie používanie je ponúkaný aj vo forme tabletiek.

Niečo o zelenom jačmeni

Zelený jačmeň je vynikajúci zdroj prírodných látok pozitívne ovplyvňujúcich činnosti v našom tele. Zelený jačmeň, ktorý budeme predstavovať obsahuje sušenú šťavu, ktorá si uchováva spomínané prírodné látky v ich najčistejšej podobe. Minerálne látky a vitamíny sa tak dostávajú do tela buď prostredníctvom prášku alebo tabliet – čo sú dve základné formy, v ktorých sa zelený jačmeň v našej ponuke nachádza.

Ak sa rozhodnete pre zelený mladý jačmeň, určite Vás oslovia na trhu predovšetkým lacnejšie varianty týchto produktov. Bohužiaľ, odzrkadľuje sa to aj na ich kvalite, čo dokážete na základe ich hodnoty a zloženia odhadnúť.

Sušenú šťavu zeleného jačmeňa dostávame vylisovaním šťavy z mladých listov, pričom následne nastane jej veľmi šetrné sušenie, aby sa nepoškodili v nej obsiahnuté látky. Zachováva sa tak najvyššia miera koncentrácie spomínaných látok. Na rozdiel od iných produktov, kedy sa jačmenné listy vylúhujú alebo sa len sušia a strácajú tieto látky, je zelený jačmeň z nášho eshopu skutočne výnimočný.

Kde kúpiť zelený jačmeň?

My sme si pre recenziu vybrali kvalitné výrobky od spoločnosti Zelený Život.  V Zelenom živote sa vždy snažia nájsť optimálnu rovnováhu troch faktorov: prírodného pôvodu, účinnosti a pomeru ceny a hodnoty. Všetky ich produkty musia zodpovedať tejto optimálnej rovnováhe. Len takto navrhnuté prípravky môžu zabezpečiť vynikajúce účinky za optimálnu cenu, a práve také sa nachádzajú v eshope Zelený život. Iné produkty pre Vaše zdravie hľadať už nebudete.

Pozrieť ostatné výrobky na eshope


Pozrite si aj video o zelenom jačmeni z eshopu Zelený Život


Zelený jačmeň v prášku

Prvú formu užívania sme si vybrali práškovú. Je to čistý 100% koncentrát zeleného jačmeňa a neobsahuje žiadne prísady. Jeho jediná zložka je vysušený ekologicky vypestovaný zelený jačmeň.

Požívanie:
1-3x denne po 1 kávovej lyžičke. Stačí rozpustiť vo vode alebo pre lepšiu chuť v ovocnej šťave. Prášok sa rozpustí takmer celý. Chuťovo sa to dá prirovnať k veľmi silnému zelenému čaju. Kto nemá rád čaj, radšej nech zvolí tablety. V ovocnej šťave to ale chutí podstatne lepšie, takže kto chce užívať 100% koncentrát toto je správna cesta.

Zloženie:
100% sušená šťava

Náš názor na zelený jačmeň v prášku

+ 100% sušená šťava
+ v ponuke veľké balenie
+ veľmi kvalitné spracovanie obalov

– mierne tvrdšie hrudky
– nevyhnutná príprava (tablety si stačí vysypať a zapiť)

Máte záujem kúpiť jačmeň v prášku?

Máte na výber menšie balenie Zelený jačmeň 100g za 23,00 €, alebo väčšie balenie Zelený jačmeň 200g za 45,00 €. Teraz exluzívne iba u nás môžete využiť pri nákupe nad 30 € zľavu -5% s použitím kupónu “zel5”.

Kúpiť v eshope


Zelený jačmeň v tabletkách

Tablety sú kvalitné a ich spracovanie je podstatne lepšie oproti lacnejšej konkurencii. Takmer vôbec sa nedrobia.

Požívanie:
Tablety majú odporúčané dávkovanie 2-6x denne, nalačno a zapiť vodou. Tablety sa ľahko prehĺtajú ale ľudia, ktorý sú háklivejší by mali pouvažovať radšej nad práškom.

Zloženie:
Okrem sušenej šťavy obsahujú tablety aj prímesy. Inak by tableta nemohla byť tabletkou. Konkrétne ide o mikrokryštalickú celulózu a jeden emulgátor – stearan horečnatý rastlinného pôvodu. Jedna tabletka má 460 mg, z toho je mladý jačmeň 250 mg. Čiže 54% z výrobku je čistá sušená šťava.

Náš názor na zelený jačmeň v tabletkách

+ veľmi jednoduché užívanie, stačí prehltnúť a zapiť
+ šikovné balenie aj do kabelky
+ rozumná cena

– produkt obsahuje prímesy a nie je to teda 100% koncentrát
– malé balenie

Máte záujem kúpiť jačmeň v tabletkách?

Máte na výber menšie balenie Zelený jačmeň 60 tabliet za 7,00 € , alebo veľké balenie Zelený jačmeň 150 tabliet za 14,70 €. Teraz exluzívne iba u nás môžete využiť pri nákupe nad 30 € zľavu -5% s použitím kupónu “zel5”.

Ako sa Vám páčila recenzia?
Recenzia Zelený jačmeň – tabletky alebo prášok?
4.4 (87.18%) 39 votes
Ďalšie recenzie