Detoxikácia organizmu prírodnými produktami je najefektívnejším spôsobom očistenia, odkyslenia a detoxikácie tela. Existuje viacero druhov alternatív, napríklad detoxikácia stravou, bylinkami, olivovým olejom a podobne, avšak kombináciou efektívnosti a jednoduchosti je detoxikácie cez detoxikačné nápoje. Jedným z najnovších je Prodetox, čo je prírodný prípravok s unikátnym zložením, ktorý je vyrábaný na mieru podľa toho, čo sa už na detoxikáciu osvedčilo.

Čo obsahuje Prodetox?

Detoxikácia tela si vyžaduje tak diéty a zmenu jedálnička, ako aj niektoré dôležité látky, ktoré sú práve obsiahnuté v Prodetoxe. Najdôležitejšími látkami sú rozpustná vláknina, prečisťujúce byliny, priateľské baktérie, antioxidanty a niektoré špeciálne detoxikačné látky. Úlohou prípravku je vyčistiť tráviaci trakt, pomôcť odstrániť odpadové látky z tela, zlepšiť zažívanie a taktiež pomôcť komplexnému príjmu odporúčaného množstva vlákniny do tela.

Prírodná rozpustná vláknina podporuje pohyb a peristaltiku čriev, pričom v produkte je zmes guarovej gumy, jablkového pektínu a skorocelu, čo znamená ideálnu kombináciu tak pre detoxikáciu a očistenie ako aj pre prípadné chudnutie a redukciu váhy. Zmes sušených prečisťujúcich bylín a výťažky bylinných práškov podporujú tiež funkciu očistenia, pričom Prodetox obsahuje koreň zázvoru, listy mäty piepornej alebo korene bodliaka.

Veľmi dôležitú úlohu v zložení majú aj tzv. priateľské baktérie odolné voči kyslým žalúdočným šťavám, ako napríklad Lactospore, ktorá patrí medzi probiotické baktérie. Tento druh probiotickej baktérii vytvára kyselinu mliečnu, ktorá zmierňuje rozmnožovanie škodlivín v žalúdku. Nesmieme zabudnúť ani na Montmorillonit, čo je prírodný íľ pohlcujúci a viažúci toxíny v tele. Produkt obsahuje aj prírodné antioxidantiCaromin a beta-karotén, ktoré pôsobia aj na zlepšenie ochrany a obranyschopnosti organizmu.

Ušetrite teraz na Prodetoxe cez našu stránku

Využite časovo obmedzenú zľavu -10% EXLUZÍVNE iba u nás s použitím kódu „10PSLEVA“

Kúpiť so zľavou
Dnes už využilo našu zľavu 23 ľudí

  • slúži na detoxikáciu a očistenie organizmu
  • pomáha aj pri snahe schudnúť a zlepšiť svoje trávenie
  • vhodný aj pre ľudí, ktorí pociťujú vyčerpanie, nadmernú únavu a stratu energie

Užívanie, dávkovanie

Detoxikačný nápoj Prodetox obsahuje až 25 účinných látok špeciálne zameraných na detoxikáciu a očistenie organizmu, pričom bežná detoxikačná kúra trvá 14 dní a počas nej je možné sa zbaviť až 3 kg odpadových látok z tela. Nápoj sa vyrába v sáčkovej forme, pričom jedno balenie obsahuje 30 sáčkov a vydrží tak teoreticky celý mesiac. Obsah sáčka sa vysype do pohára, zaleje studenou vodou a premieša. Táto dávka sa užíva raz denne nalačno, aspoň hodinu pred jedlom.

Počas najbližšej hodiny po užití je nutné vypiť ďalších 2,5 až 5 deci vody a taktiež počas celého dňa zachovávať zvýšený príjem vody alebo iných tekutín. Dĺžka užívania je najmenej 14 dní, ale môže to byť kľudne aj 28 dní alebo celý mesiac. Výhodou je, že produkt nemá vedľajšie účinky, podporuje chudnutie, pôsobí priamo v tráviacom trakte a v črevách a je možné ho kombinovať aj s inými liekmi. Skúsenosti s ním a výsledky ukazujú, že ak si ho objednáte, určite si kupujete prírodný produkt s kvalitným zložením.

Cena za Prodetox

1 balenie (30 sáčkov): 899 Kč (33.20 Eur)
2 balenia (60 sáčkov): 1 599 Kč (59.20 Eur)
3 balenia (90 sáčkov): 2 199 Kč (82.20 Eur)
4 balenia (120 sáčkov): 2 699 Kč (100.20 Eur)

Cena poštovného z Čiech na Slovensko je v prepočte 1.80 Eur

Prečo práve Prodetox?

  • Tento prírodný nápoj slúži nielen na detoxikáciu a očistenie organizmu, ale pomáha aj pri snahe schudnúť a zlepšiť svoje trávenie
  • Nápoj je vhodný aj pre ľudí, ktorí pociťujú vyčerpanie, nadmernú únavu a stratu energie
  • Okrem uvoľneniu odpadov z tela pomáha aj proti zápche a zaistiť pravidelnú stolicu
  • Vďaka obsahu a zloženiu je ideálny na dosiahnutie doporučeného prísunu vlákniny do organizmu
  • Výhodou je obľúbená a svieža chuť nápoja s príchuťou pomaranča ako aj to, že je vhodný pre vegetariánov, diabetikov, tehotné ženy aj deti

Náš názor na produkt Prodetox

+ 25 účinných látok špeciálne zameraných na detoxikáciu a očistenie organizmu
+ veľmi dobrá chuť (osobne mi to pripomína Fantu :))
+ pomáha pri zápche
+ nemá žiadne vedľajšie účinky
+ EXTRA rýchle dodanie z Čiech (3dni)

– ťažšie otváranie sáčkov iba rukami. Asi budete potrebovať nožnice
– český eshop, kde nie je spravený prepočet na Euro a sumu v eurách vidíte až v zhrnutí objednávky

Ako sa Vám páčila recenzia?
Prodetox – detoxikáčný nápoj na prirodzenú detoxikáciu organizmu
4 (80%) 8 votes
Ďalšie recenzie